Kategoriler

Kullanıcı Sözleşmesi ve Koşullar 'www.iyifiyat.com.tr ' sitesine girmeniz veya 'www.iyifiyat.com.tr ' sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları kabul ettiğiniz anlamına gelir. 

'www.iyifiyat.com.tr ' sitesine girilmesi, sitenin ya da sitedeki bilgilerin ve diğer verilerin programların vs. kullanılması sebebiyle, sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ya da başkaca sebeplere binaen, doğabilecek doğrudan ya da dolaylı hiçbir zarardan ERŞAN PAZARLAMA VE TİC. LTD. ŞTİ. sorumlu değildir.

ERŞAN PAZARLAMA VE TİC. LTD. ŞTİ., sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

ERŞAN PAZARLAMA VE TİC. LTD. ŞTİ., işbu site ve site uzantısında mevcut her tür hizmet, ürün, siteyi kullanma koşulları ile sitede sunulan bilgileri önceden bir ihtara gerek olmaksızın değiştirme, siteyi yeniden organize etme, yayını durdurma hakkını saklı tutar. Değişiklikler sitede yayım anında yürürlüğe girer. Sitenin kullanımı ya da siteye giriş ile bu değişiklikler de kabul edilmiş sayılır. Bu koşullar link verilen diğer web sayfaları için de geçerlidir.

ERŞAN PAZARLAMA VE TİC. LTD. ŞTİ., sözleşmenin ihlali, haksız fiil, ihmal veya diğer sebepler neticesinde; işlemin kesintiye uğraması, hata, ihmal, kesinti, silinme, kayıp, işlemin veya iletişimin gecikmesi, bilgisayar virüsü, iletişim hatası, hırsızlık, imha veya izinsiz olarak kayıtlara girilmesi, değiştirilmesi veya kullanılması hususunda herhangi bir sorumluluk kabul etmez. 

"Üyeler, verilen ya da kendi belirledikleri kullanıcı adı, şifre gibi bilgileri siteye her girişte tekrarlamamak adına sitenin giriş kısmındaki "beni hatırla” butonunu kullanmak sureti ile siteye giriş yaptığında, site 30 gün boyunca aynı bilgisayardan Üyenin kendi kullanıcı adı ve şifresi ile kullanıma açılır. Belirtilen sebeple siteye her giriş yapıldığında sistemden usulüne uygun çıkış yapılması gerekmektedir. Siteden çıkış yapılmaması halinde üçüncü kişilerin siteye ve bu şekilde Üyeye ait bilgilere ulaşımı sözkonusu olabileceğinden Üyelerin kişisel verilerinin başka kişiler tarafından bilinmesinde ve/veya kötü niyetle kullanılmasından doğacak doğrudan ve dolaylı tüm zararlardan Üye sorumlu olacaktır.” 

Bu internet sitesi 
ERŞAN PAZARLAMA VE TİC. LTD. ŞTİ.' nin kontrolü altında olmayan başka internet sitelerine bağlantı veya referans içerebilir.  ERŞAN PAZARLAMA VE TİC. LTD. ŞTİ., bu sitelerin içerikleri veya içerdikleri diğer bağlantılardan sorumlu değildir. 

İşbu kullanıcı üyelik sözleşmesinde belirlenen
'www.iyifiyat.com.tr '  tarafından tek taraflı olarak belirlenecek amaçlar dışında kullanıcı tarafından 'www.iyifiyat.com.tr ' hesabının gerek 'www.iyifiyat.com.tr ' ' ye gerekse de üçüncü kişileri zarara uğratacak şekilde kullanılması ve/veya 'www.iyifiyat.com.tr ' ‘nin ticari itibarının kullanıcının eylemlerinden dolayı zarar görmesi halinde 'www.iyifiyat.com.tr ' , kullanıcının üyeliğini derhal iptal etme, kullanıcıya karşı gerek adli gerekse idari her türlü merciye başvurma hakkına sahiptir. Ayrıca, 'www.iyifiyat.com.tr ' internet sitesi üzerinde yer alan "Arkadaşını Davet Et" uygulaması, istenmeyen Ticari ileti/ "unsolicited bulk e-mail" (UCE/SPAM) gönderimine sebebiyet verecek ve bundan kazanç elde edecek şekilde kullanılamaz. Bu nedenle bu hükme aykırı şekilde kullanıcı tarafından işlemlerde bulunulması halinde, kullanıcının hesabı kuponları da dahil olmak üzere süresiz ve tek taraflı olarak başkaca bir sebep göstermeye gerek olmaksızın sona erdirilir. 'www.iyifiyat.com.tr ' bu yüzden uğrayacağı zararlara karşılık her türlü dava ve talep hakkı saklıdır. 

'www.iyifiyat.com.tr ' sitesine üye olmak için girmiş olduğunuz hiçbir bilgi, ERŞAN PAZARLAMA VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır. 

Üye olurken verdiğiniz tüm bilgilere sadece siz ulaşabilir ve siz değiştirebilirsiniz. Üye giriş bilgilerinizi güvenli bir şekilde koruduğunuz takdirde başkalarının sizinle ilgili bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Bu amaçla, üyelik işlemleri sırasında 128 bit SSL güvenlik alanı içinde hareket edilir. Bu sistem kırılması mümkün olmayan bir uluslararası bir şifreleme standardıdır. 

İlgili forma girdiğiniz e-posta adresi, posta adresi ve telefon gibi bilgiler yalnızca 
ERŞAN PAZARLAMA VE TİC. LTD. ŞTİ. tarafından standart ürün teslim prosedürleri ve bilgilendirmeler için kullanılır. 

'www.iyifiyat.com.tr ' sitesine üye olmak için kişisel bilgilerini bırakan tüm kullanıcılar;  'www.iyifiyat.com.tr ' tarafından olası tüm kanallardan gönderilebilecek "Günün Fırsatları”, güncel site bilgilendirmeleri, promosyonlar, kampanyalar, reklamlar, ürünler, hizmetler ve iletişim faaliyetleri hakkında bilgi almayı kabul etmiş sayılır. 

İzinli SMS/MMS sisteminden çıkış yapabilmeniz için; hesabım sayfasındaki "Üyelik Bilgilerim” bölümünde "yer alan kampanya ve yeniliklerden sms ile haberdar olmak istiyorum” kutucuğunda bulunan işareti kaldırmanız gerekmektedir. 

İzinli e-posta gönderiminden çıkış yapabilmeniz için; 
'www.iyifiyat.com.tr ' tarafından gönderilen e-postaların alt bölümünde bulunan "Duyurulardan haberdar olmak istemiyorsanız lütfen tıklayınız.” Linkini tıklamanız gerekmektedir. 

ERŞAN PAZARLAMA VE TİC. LTD. ŞTİ., dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.

 

İade koşulları

Müşteri 'www.iyifiyat.com.tr ' den kaynaklanan sorunlar sebebiyle mağdur olduğu takdirde 7 gün içerisinde ürünü kargo bedeli ödemeksizin iade etme hakkına sahiptir.

7 Gün içerisinde iade edilemeyen ürün onaylanmış sayılıp iade kabul edilmemektedir.

Müşteri 'www.iyifiyat.com.tr ' den kaynaklanmayan sorunlar sebebiyle mağdur olduğu takdirde 7 gün içerisinde ürünün sadece kargo bedelini karşılamak suretiyle iade etme hakkına sahiptir.

Ürünün Kutu, Poşet, Ambalaj kayıp veya deforme olduğu durumlarda ürün iade alınmamaktadır.

'www.iyifiyat.com.tr ' tüm sistemi web tabanlıdır. Böylece kullanıcıların tanınması ve veri güvenliklerinin onaylanması işlemi hızla gerçekleşir. Bu işlemler sırasında web tarayıcılarına "cookie" adlı veriler gönderilen kullanıcıların, tek yapmaları gereken, bilgisayarlarını belirli aralıklarla güncellemektir.

Bilgi Güvenliği 

Kullanıcılara ait kişisel ve gizli bilgilerin tümü, güvenli elektronik sistemlerde standartlara uygun olarak saklanmaktadır. Bu bilgiler, yetki sahibi 
'www.iyifiyat.com.tr ' personeli dışında kimse tarafından görülemez. Mevcut T.C. kanunları ve uluslararası kanunlar çerçevesinde oluşan zorunlu durumlarda ise söz konusu bilgilere, kullanıcı onayı altındaki bir sistem üzerinden ulaşılabilir.

'www.iyifiyat.com.tr ' , kullanıcılardan derlediği bu kişisel ve hassas bilgileri, kullanıcı onayı olmaksızın hiçbir isim altında, hiçbir nedenle ve hiçbir muhatap nezdinde açıklamamayı, söz konusu bilgileri üçüncü şahıslarla paylaşmamayı ve hiçbir surette kötüye kullanmamayı taahhüt ve garanti eder.

Bilgi Paylaşımı 

'www.iyifiyat.com.tr ' ; yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini, sunduğu hizmetleri daha verimli kılmak ve müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar.

Ayrıca, kullanıcılar onay verdikleri takdirde, bu bilgiler 
'www.iyifiyat.com.tr ' tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanılabilir.

Güvenli Alışveriş Garantisi 

'www.iyifiyat.com.tr ' , en gelişmiş güvenlik sistemleri ile korunmakta ve alışveriş yapanlar için yüzde yüz güvenlik sağlamaktadır.

Firmamız üyelerinin kişisel bilgilerine, kredi kartı verilerine ve tüm diğer hassas bilgilerine 
'www.iyifiyat.com.tr ' personeli de dahil olmak üzere, hiçbir üçüncü şahıs, izinsiz erişemez.